Konkurs ,,Bo┼╝onarodzeniowa ozdoba choinkowaÔÇŁ

Konkurs skierowany jest do grup 0 oraz wszystkich uczni├│w Szko┼éy Podstawowej im.Kr├│lowej Jadwigi w T┼éuszczu. Przedmiotem konkursu jest wykonanie ozdoby choinkowej technik─ů dowoln─ů, wy┼é─ůczaj─ůc wykorzystanie gotowych p├│┼éfabrykat├│w. Ozdoba mo┼╝e by─ç wykonana metodami zar├│wno tradycyjnymi, jak i nowatorskimi. Dowolna pozostaje tak┼╝e forma: w konkursie mo┼╝na zg┼éosi─ç ozdoby typu bombki, ┼éa┼äcuchy ÔÇô┬á forma pozostaje wi─Öc kwesti─ů inwencji tw├│rcy. Wszystkie zg┼éoszone ozdoby wykonane zgodnie z regulaminem konkursu b─Öd─ů prezentowane na choince na pierwszym pi─Ötrze oraz choince w sali ┼Ťwietlicowej.

CELE KONKURSU:

• Powr├│t do tradycji wykonywania ozd├│b bo┼╝onarodzeniowych;
  • Pobudzanie aktywno┼Ťci tw├│rczej;
  • Rozwijanie wra┼╝liwo┼Ťci estetycznej;
  • Stworzenie mo┼╝liwo┼Ťci prezentacji w┼éasnych dokona┼ä tw├│rczych.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Konkurs skierowany do grup 0 oraz klas 1-8;
  • Ka┼╝dy uczestnik mo┼╝e zg┼éosi─ç jedn─ů ozdob─Ö;
  • Ka┼╝da praca powinna by─ç zaopatrzona w solidnie przymocowany element umo┼╝liwiaj─ůcy zawieszenie ozdoby na ga┼é─ůzce choinki oraz posiada─ç przyczepiony czytelny bilecik z imieniem i nazwiskiem tw├│rcy oraz klas─ů;

TERMIN I WARUNKI DOSTARCZANIA PRACY:

• Termin przyjmowania zg┼éosze┼ä up┼éywa 10 grudnia 2021 roku. Ozdoby nale┼╝y dostarczy─ç do ┼Ťwietlicy szkolnej

OCENA PRAC I TERMIN PRZYZNANIA NAGRÓD:

• Praca nie mo┼╝e zawiera─ç p├│┼éprodukt├│w, gotowych zestaw├│w do tworzenia ozd├│b choinkowych.
  • Praca konkursowa nie mo┼╝e przekracza─ç w najwi─Ökszym wymiarze 20 cm (nie dotyczy ┼éa┼äcuch├│w). G┼é├│wnymi kryteriami oceny prac b─Öd─ů walory artystyczne i estetyczne, pomys┼é i inwencja oraz pracoch┼éonno┼Ť─ç i staranno┼Ť─ç.
  • Prace nie podlegaj─ů zwrotowi ÔÇô wszystkie zakwalifikowane ozdoby b─Öd─ů zawieszone na choince na korytarzu na pierwszym pi─Ötrze oraz choince ┼Ťwietlicowej.
  • Prace b─Öd─ů oceniane w trzech kategoriach: grupy 0 oraz klasy 1, klasy 2-5, klasy 6-8.
  • Wyniki konkursu oraz wr─Öczenie dyplom├│w i nagr├│d nast─ůpi 22.12.2021r

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zaprezentowanie prac
oraz zaakceptowanie regulaminu.