SPOTKANIE Z POLICJ膭

18 listopada w naszej szkole odby艂o si臋 spotkanie z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Wo艂ominie. Klasy 2a i 3a聽 mia艂y okazj臋 porozmawia膰 z policjantkami聽 o zachowaniu bezpiecze艅stwa w szkole. Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli si臋, jakie maj膮 prawa i obowi膮zki w 艣wietle prawa, kto i kiedy ponosi odpowiedzialno艣膰 prawn膮 co to jest agresja i przemoc wobec r贸wie艣nik贸w oraz przypomnia艂a jakie zasady zachowania si臋 obowi膮zuj膮ce w聽 szkole. Prowadz膮cy pogadank臋 u艣wiadomi艂y uczniom, 偶e maj膮 prawo czu膰 si臋 bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy. Na co dzie艅 mog膮 liczy膰 na pomoc ludzi i organizacji, kt贸re s膮 do tego powo艂ane.

Poruszane tematy cieszy艂y si臋 du偶ym zainteresowaniem w艣r贸d uczni贸w, o czym 艣wiadczy艂y liczne pytania kierowane do Policjantek.